lavish kúsky v interiéri

Aby ste si nábytky a doplnky vedeli predstaviť priamo v interiéri, prinášame vám zopár realizácií od našich klientov. Niekedy je to solitér, inokedy viac kusov alebo aj kompletne zariadené izby alebo kancelárie.

Pri výbere poskytujeme aj bezplatné poradenstvo. Radi vás navštívime aj osobne a navrhneme možnosti. Keďže kúsky vám často hľadáme na mieru, podľa zadaných kritérií, nemusíte sa obmedzovať iba na aktuálnu ponuku nábytkov.

1. Nájdený na mieru. Konzolový stolík z Talianska pochádza zo 60tych rokov. Majitelia si želali minimalistický kúsok s nejakým úložným priestorom. Pán domu je architekt, takže úloha bola náročná 🙂 Stolík vhodne doplnil priestor chodby v neutrálnych farbách a obraz, ktorý už visel, sa dočkal spoločníka. Ďakujeme našim klientom v Bratislave za dôveru.

2. Spojenie nového a starého. Krásna ukážka, ako môžu tieto dva svety spolu fungovať a jeden druhého dopĺňať. Moderná posteľ a mid-century nočné stolíky z 50tych rokov. Robustná posteľ privítala vzdušnosť, ktorú prinášajú stolíky svojimi vysokými nohami. Ďakujeme našej kliente v Čechách za odvahu.

3. Kancelária, v ktorej je radosť pracovať. V práci trávime značnú časť z nášho dňa a príjemné, oku lahodiace prostredie je teda priam nutnosťou. Interiérová dizajnérka Romi Klimeková (www.romiklimekova.com) doladila javorový pracovný stôl so stoličkou z Talianska s francúzskym policovým dielom. V druhej fáze pribudla ešte žltá sofa.

Celkový dojem dotvára i obraz od maliarky Patrície Koyšovej, ktorej obrazy a archívne tlače si môžte príjsť pozrieť do nášho štúdia, www.patriciakoysova.com

4. Neobyčajný interiér v radovej zástavbe. Veľmi vkusný pánsky interiér si zariadil náš verný zákazník Michal Ševčík (www.bymajk.blog). Konferenčný stolík, ktorý dizajnoval americký dizajnér Noguchi bol prvým kúskom. Nočné stolíky zo 70tych rokov sme mu ešte na mieru upravili – pripevnili sme k nim sokel, aby pôsobili vzdušnejšie. Do pracovne si pred nedávnom vybral vintage stoličku na kolieskach zn. Castelli. A nižší príručný stolík si vybral pod dizajnérsku vázu od Jakuba Bedrycha.

5. Pomáhame skrášľovať aj komerčné priestory. Talianska sofa z 50tych rokov prečalúnená do elegantného bordového zamatu kraľuje recepcii v klinike Envy v Bratislave. Pôvodne mala byť solitérom u pani majiteľky v apartmáne, no interiérová dizajnérka Romana Klimeková jej nakoniec našla nové miesto vo vstupných priestoroch.

Sofy a divány pre vás dovážame a repasujeme na mieru – pre viac informácií nás kontaktujte.

        

Contact

info@lavish.sk
+421 905 421 263
Štúdio na Gajovej 8
Bratislava

Copyright 2018  Lavish Design