Informácie a obchodné podmienky

Zameriavame sa na predaj starožitného nábytku a doplnkov zo zahraničia, najmä z Talianska, Francúzska ale i z Dánska, Maďarska a Poľska. Pri každom produkte môžete nájsť presné informácie o stave predmetu, krajine pôvodu, odhadovaného roku výroby, použitých materiáloch a štýle. Každý kúsok je jedinečný a máme ho k dispozícii v počte, ktorý je uvedený. V prípade potreby, vieme zabezpečiť prečalúnenie do inej látky. Tieto náklady však nie sú zahrnuté v cene tovaru.

Objednávka

Objednávku môžete urobiť buď telefonicky +421905421263, e-mailom na: info@lavish.sk alebo vyplnením kontaktného formuláru. Po obdržaní objednávky vás budeme čím skôr kontaktovať a dohodneme si spôsob dopravy a platby.

Ak budete mať akékoľvek otázky, hocikedy nás kontaktujte a my vám ich radi zodpovieme.

Doprava a balenie

Do cien našich kúskov nie je zahrnutá cena dopravy resp. poštovného. Tá závisí od veľkosti a váhy tovaru a vzdialenosti miesta dodania. Zákazníkom z Bratislavy a jej okolí vieme tovar dodať zdarma. Ostatné regióny Slovenska sú na dohode, veľa cestujeme a možno budete práve po ceste. Pokiaľ vám budeme predmety posielať, cenu prepravy si vždy odsúhlasíme vopred. Tovar si je možné samozrejme vyzdvihnúť aj osobne v našom štúdiu na Gajovej 8 v Bratislave vo vopred dohodnutom čase.

Kvalitné balenie je zahrnuté v cene tovaru.

Platba

Platbu je možné vykonať vopred bankovým prevodom alebo v hotovosti pri osobnom prevzatí. Hneď po obdržaní platby vám tovar dovezieme alebo odošleme.

Nie sme platcami DPH.

Požičovné

Nábytok a doplnky, ktoré vidíte na našej web stránke a nie sú označené ako rezervované, si môžete požičať. Cena požičovného je 15% z ceny tovaru na 24 hodín. Pri dlhšom prenájme je cena na dohode medzi nami. Pri prevzatí predmetu je však potrebné zložiť zálohu v celkovej výške tovaru. Zálohu vám odovzdáme, pokiaľ nám vrátite predmety v stave, v akom ste si ich prevzali.

        

Kontakt

info@lavish.sk
+421 905 421 263
Štúdio na Gajovej 8
Bratislava

Copyright 2018  Lavish Design